Stanowisko

Specjalista ds. BHP

Zakres obowiązków:
  • Realizacja obowiązków służby BHP.
  • Monitorowanie i kontrola przestrzegania. wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP i ochrony środowiska.
  • Opracowywanie instrukcji BHP .
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP.
Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień dla pracowników służby BHP.
  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, mile widziane w branży energetycznej.
  • Predyspozycje do prowadzenia szkoleń oraz przekazywania wiedzy w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowego opłacane przez Pracodawcę.
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego.
  • Wsparcie podczas wdrożenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na maila:
katarzyna.szymanska@matmont.pl lub o kontakt telefoniczny z nr 503 612 281.